Przeprowadzka Szkoły Ceramiq

Kolejna przeprowadzka za Nami.

Łatwo nie było.
Podziękowania dla całego zespołu MDK-przeprowadzki,  MDK Transport pianin i fortepianów i osób wspomagających. Myśleliśmy, że każdy rodzaj przeprowadzki już znamy. 

Choć wydawało nam się, że robiliśmy już wszystko, począwszy od standardowych przeprowadzek kończąc na transporcie roślin, to jednak myliliśmy się. W wakacje mieliśmy okazję brać udział w przeprowadzce siedziby Szkoła Ceramiki Ceramiq.
Włożyliśmy w tą przeprowadzkę dużo i jeszcze więcej siły. Spakowaliśmy i przewieźliśmy setki kartonów z naszego niezbędnika MDK, pojedynczych przedmiotów, ceramik i palet. Rozkręcaliśmy i zmontowaliśmy na nowo każdy regał, każdą półkę, nasze wkrętarki mocno to odczuły.
To były wyjątkowo intensywne, wymagające ale zarazem cenne trzy dni nauki. Nauki wspólnej pracy przy niesamowitym zmęczeniu, małej ilości snu i przenoszeniu tak delikatnych rzeczy jak ceramika.

Jest to kolejne doświadczenie, które kształtuje naszą firmę i zespół. Dziękujemy za taką możliwość i zaufanie jakim obdarzyli nas właściciele firmy. 

Ciekawa przeprowadzka, ciekawe wyzwanie.

 

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *