Przeprowadzka w Nowym Roku

Przeprowadzka w Nowym Roku? Czemu nie!

Każdy ma inne postanowienia noworoczne. Dla jednych jest to kolejna próba rzucenia palenia, dla innych karnet na siłownie a dla jeszcze innych zmiana miejsca zamieszkania. Tak właśnie było 2 stycznia 2019 r. 

My rozpoczęliśmy rok właśnie od przeprowadzki. Przeprowadzki, która dla kogoś była nowym, i dość szybko zrealizowanym postanowieniem.  Ale jak dobrze przygotować się do przeprowadzki tuż po nowym roku? Na to pytanie chyba nie ma dobrej odpowiedzi. Okres świąteczny dał w kość zarówno nam jak i Państwu. Przygotowywanie posiłków, sprzątanie, kupowanie prezentów- czasem dość sporych, gdyż nasza druga filia MDK Transport pianin i fortepianów  przewiozła w tym czasie dużą ilość pianin i fortepianów. Potem przychodzi czas przed sylwestrowy. Szał przygotowań do tego jakże ważnego dnia w roku. Gdzie w tym wszystkim czas na przeprowadzkę? Bądź chociaż zaplanowanie jej? Tu z pomocą zjawiamy się My

Wystarczy, że odpowiednio wcześniej zadzwonisz do Nas i zamówisz dogodny dla siebie termin. My zadbamy o to by na czas dostarczyć zestaw do przeprowadzki MDK jeśli takowy będzie niezbędny . A jeśli wyniknie taka potrzeba to pomożemy również w odpowiedni sposób spakować rzeczy i rozkręcić meble. Podczas przeprowadzki, którą realizuje Nasza firma nie musisz się martwić o nic. I choć do każdej przeprowadzki podchodzimy ze szczególną starannością i dbałością o najmniejszy nawet detal, to los potrafi spłatać psikusa. Ponosimy wszelką odpowiedzialność za Państwa mienie, zarówno na czas transportu jak i na czas wnoszenia czy znoszenia. Jako profesjonaliści chcemy aby od momentu wykonania telefonu do naszej firmy, aż po ostatnią minutę naszej pracy, byli Państwo w stu procentach zadowolenia z usług naszej firmy.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *