Kontakt z MDK-Przeprowadzki

Aby wyjść na przeciw nawet najbardziej skomputeryzowanym klientom, przypominamy, że w celu umówienia przeprowadzki możecie skontaktować się z nami na kilka sposobów.

Najbardziej tradycyjny sposób i najbardziej lubiany przez MDK-Przeprowadzki  to kontakt telefoniczny pod numerem 511 933 688. Podczas bezpośredniej rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie dokładniej oszacować czas i koszt przeprowadzki i ustalić dogodny termin. 

Możecie również znaleźć nas na Facebooku . Tam podejrzycie relacje foto z naszej codziennej pracy, zapoznacie się z recenzjami naszych klientów. A  za pomocą messengera odpowiemy na wszystkie wasze pytania odnośnie przeprowadzki.

Konto na Instagramie też mamy. Tam znajdziecie dużą dawkę zdjęć, również tych z humorem, gdyż taka właśnie jest nasza firma. Kiedy trzeba pracujemy a kiedy możemy to ciągle się śmiejemy. Często z siebie samych nawzajem.

Adres e-mail naszej firmy to mdk@mdk-przeprowadzki.pl. Na niego również możecie podsyłać wszelkie pytania. Osoba odpowiedzialna za filię MKD-Przeprowadzki odpowie z chęcią na wszystkie.

Dość nieznane dla prywatnych osób, ale mamy swój profil również na portalu  ClickTrans gdzie otrzymaliśmy już miano ClickTrans TOP Transporter. A to z sprawą dużej ilości zleceń i pozytywnych recenzji. Reasumując to takie allegro w sektorze transportu i przeprowadzek. 

I na koniec dość oczywiste, ale wizytówka  MDK-Przeprowadzki w wyszukiwarce Google. Tam znajdziecie informację o godzinach naszej pracy, również w te dni świąteczne i podejrzycie opinie.

Każda z opcji kontaktu z nami jest dobra, choć jak już wcześniej pisaliśmy to ta telefoniczna jest najbardziej efektywna aby omówić szczegóły przeprowadzki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *