Kontakt z MDK-Przeprowadzki

Aby wyjść na przeciw nawet najbardziej skomputeryzowanym klientom, przypominamy, że w celu umówienia przeprowadzki możecie skontaktować się z nami na kilka sposobów.

Najbardziej tradycyjny sposób i najbardziej lubiany przez MDK-Przeprowadzki  to kontakt telefoniczny pod numerem 511 933 688. Podczas bezpośredniej rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie dokładniej oszacować czas i koszt przeprowadzki i ustalić dogodny termin. 

Możecie również znaleźć nas na Facebooku . Tam podejrzycie relacje foto z naszej codziennej pracy, zapoznacie się z recenzjami naszych klientów. A  za pomocą messengera odpowiemy na wszystkie wasze pytania odnośnie przeprowadzki.

Konto na Instagramie też mamy. Tam znajdziecie dużą dawkę zdjęć, również tych z humorem, gdyż taka właśnie jest nasza firma. Kiedy trzeba pracujemy a kiedy możemy to ciągle się śmiejemy. Często z siebie samych nawzajem.

Adres e-mail naszej firmy to mdk@mdk-przeprowadzki.pl. Na niego również możecie podsyłać wszelkie pytania. Osoba odpowiedzialna za filię MKD-Przeprowadzki odpowie z chęcią na wszystkie.

Dość nieznane dla prywatnych osób, ale mamy swój profil również na portalu  ClickTrans gdzie otrzymaliśmy już miano ClickTrans TOP Transporter. A to z sprawą dużej ilości zleceń i pozytywnych recenzji. Reasumując to takie allegro w sektorze transportu i przeprowadzek. 

I na koniec dość oczywiste, ale wizytówka  MDK-Przeprowadzki w wyszukiwarce Google. Tam znajdziecie informację o godzinach naszej pracy, również w te dni świąteczne i podejrzycie opinie.

Każda z opcji kontaktu z nami jest dobra, choć jak już wcześniej pisaliśmy to ta telefoniczna jest najbardziej efektywna aby omówić szczegóły przeprowadzki.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *