Przeprowadzki i transport

Przeprowadzka i transport to w dużym skrócie to czym zajmuje się nasza firma.

Oczekiwania klientów i ich potrzeby stale rosną, i słusznie. Rynek obecnie oferuje całą paletę firm specjalizujących się w przeprowadzkach, przewozach czy transportach.

Jak odróżnić profesjonalną firmę od zwykłej przewozówki? Podstawa to kultura osobista i uczciwość. Uczciwość względem klienta i uczciwość względem siebie. Każda przeprowadzka realizowana przez naszą firmę, wygląda tak jak miała by wyglądać nasza własna. Szybko, sprawnie i ze szczególną dbałością o każdy najmniejszy nawet element. To właśnie z tą szybkością pracy możemy kojarzyć firmy profesjonalne. Nie starają się one naciągać klienta na tak zwaną stawkę godzinową. Pracują ceniąc czas swój i klienta. A przeprowadzka, przeprowadzce nie równa nie da się określić z góry czasu pracy. Dlatego zawsze starają się pracować na najwyższych obrotach, bez tak zwanej przerwy na dymka

Ponad to do każdej przeprowadzki oferujemy odpłatnie ,,zestaw do przeprowadzek MDK”.  Czym jest zestaw do przeprowadzek MDK, o tym przeczytacie tu. Podczas procesu pakowania służymy pomocą jak i dobrą radą, która po latach pracy przy przeprowadzkach może okazać się zbawienna w momencie rozpakowywania, w którym z chęcią pomożemy.

Reasumując pozostajemy z klientem w bezpośrednim kontakcie przed przeprowadzką. W trakcie jej realizacji jak i po zakończonym transporcie. Klient i jego zadowolenie z udanej przeprowadzki jest dla nas najważniejsze. A opinia pozostawiona na wszelkiego rodzaju profilach naszej firmy, najlepszą reklamą!

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *