Zmiana miejsca zamieszkania to fascynująca, radosna i często długo oczekiwana perspektywa. Proces przeprowadzki  postrzegamy zupełnie inaczej,  widzimy wynikające z tego kłopoty – godziny pakowania, zniszczone meble, poobijane ściany – jednym słowem stres. Pracownicy naszej firmy starają się ograniczyć do minimum problemy związane z przeprowadzką. Nasz wykwalifikowany personel i profesjonalne narzędzia pomogą zorganizować każde zadanie związane z przeprowadzką.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Każdy ma inne oczekiwania. Dla jednych ważna jest cena usługi – już ”wykosztowali” się na glazurników, malarzy itp. Chcą w miarę samodzielnie przygotować mienie do transportu. Dla innych cena nie gra roli – chcą mieć to już za sobą. Wychodzimy na przeciw i jednym i drugim. Niezależnie od oczekiwań zapewniamy profesjonalną usługę .

Na koszt przeprowadzki ma wpływ wiele czynników. Ilość rzeczy, możliwość podjazdu pod klatkę, dostępność windy, odległość między mieszkaniami. Najważniejszym jednak czynnikiem są oczekiwania klienta na zakres prac jakie musimy wykonać. Przez standard rozumiemy: dostarczenie kartonów, taśmy zabezpieczającej i worków na życzenie klienta, zabezpieczenie mebli na czas transportu, ewentualny demontaż i montaż mebli, przewiezienie mienia i ustawienie go w miejscu wskazanym przez klienta.

Liczba pracowników

Cena

Samochód + dwóch pracowników200 zł/h
Samochód + trzech pracowników300 zł/h
Samochód + czterech pracowników400 zł/h
  1. Podstawienie auta +50 zł do całkowitej kwoty
  2. Liczone są minimum 2 godziny pracy przy przeprowadzce
  3. Podane ceny są cenami netto
  4. Cennik obowiązuje na terenie Warszawy
  5. Poza terenem Warszawy wycena indywidualna
  6. Przeprowadzki firm i niestandardowe zlecenia – wycena indywidualna
  7. Transport w bliskie okolice Warszawy wycena indywidualna 
  8. Transport poza terenem Warszawy – Indywidualnie
  9. W soboty oraz godziny nocne ( 20.00-8.00) + 30%