MDK-Przeprowadzki

MDK to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami, która przez lata wyrobiła sobie renomowaną markę na warszawskim rynku transportu pianin i fortepianów. Nazwa jest akronimem imion Mikołaj, Damian i Krystian, czyli całej męskiej części rodziny Maszewskich. Niewielu jednak pamięta, że pierwsze kroki w branży blisko ponad 20 lat temu stawialiśmy właśnie na rynku przeprowadzek. Aby wyjść na przeciw państwa oczekiwaniom postanowiliśmy powrócić do korzeni i wznowić działalność MDK-Przeprowadzki ze względu na duże zainteresowanie takimi usługami.

MDK-Przeprowadzki zajmuje się każdym nawet najmniejszym zleceniem na terenie Warszawy jak i całego kraju. Począwszy od przeprowadzek mieszkań i domów, przeprowadzek biur i firm, transporcie sejfów i kas pancernych jak i opróżnianiu strychów i piwnic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i starannie.

Bezpieczeństwo

Nasza firma dodatkowo posiada ubezpieczenie przewoźnika oraz OC firmy. Co za tym idzie każde przyjęte przez nas zlecenie zabezpieczone jest na kwotę 100 000$ już od momentu załadunku.