Przeprowadzki i transport

Przeprowadzka i transport to w dużym skrócie to czym zajmuje się nasza firma. Jakie usługi oferujemy w ramach transportu a jakie w ramach przeprowadzki? Na te pytania postaramy się w dużym skrócie odpowiedzieć, a jeżeli pojawią się dodatkowe pytania to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Nami.

Oczekiwania klientów i ich potrzeby stale rosną, i słusznie. Rynek obecnie oferuje całą paletę firm specjalizujących się w przeprowadzkach, przewozach czy transportach.

Jak odróżnić profesjonalną firmę od zwykłej przewozówki? Podstawa to kultura osobista i uczciwość. Uczciwość względem klienta jak również uczciwość względem siebie. Każda przeprowadzka realizowana przez naszą firmę, wygląda tak jak miała by wyglądać nasza własna. Szybko, sprawnie i ze szczególną dbałością o każdy najmniejszy nawet element. To właśnie z tą szybkością pracy możemy kojarzyć firmy profesjonalne. Nie starają się one naciągać klienta na tak zwaną stawkę godzinową. Pracują ceniąc czas swój i klienta. A przeprowadzka, przeprowadzce nie równa, nie da się określić z góry czasu pracy. A jeśli jest ktoś kto co do minut potrafi określić czas pracy to chapeau bas. Dlatego właśnie profesjonalne firmy światczące usługi z zakresu przeprowadzki oraz transportu zawsze starają się pracować na najwyższych obrotach, bez tak zwanej przerwy na dymka.

Ponad to do każdej przeprowadzki oferujemy odpłatnie ,,zestaw do przeprowadzek MDK”.  Czym jest zestaw do przeprowadzek MDK, o tym przeczytacie tu. Podczas procesu pakowania służymy pomocą jak i dobrą radą, która po latach pracy przy przeprowadzkach może okazać się zbawienna. W procesie rozpakowywania również możemy pomóc ponieważ w chaosie trwającej przeprowadzki klient często nie ma głowy do tego .

Dobre przygotowanie do przeprowadzki

Pamiętajcie, że grunt to dobre przygotowanie! Zatem wybór odpowiedniej i profesjonalnej firmy, zamówienie wcześniej wspomnianego niezbędnika MDK oraz skorzystanie z fachowej pomocy podczas pakowania

Reasumując pozostajemy z klientem w bezpośrednim kontakcie przed przeprowadzką, w trakcie jej realizacji jak i po zakończonym transporcie. Klient i jego zadowolenie z udanej przeprowadzki jest dla nas najważniejsze. A opinia pozostawiona na wszelkiego rodzaju profilach naszej firmy, najlepszą reklamą!

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *